Strona główna / Aktualności / Polska truje na potęgę, więc ktoś za to zapłaci.

Polska truje na potęgę, więc ktoś za to zapłaci.

Polska jako członek UE jest zobowiązana do 2020 roku zmniejszyć wytwarzanie emisji cieplnych nawet o 30 %. Nasz kraj podpisał pakt klimatyczny. Podpisanie owego paktu wymusiła na nas UE, a w szczególności Niemcy i Francja.

Polska jako członek UE jest zobowiązana do 2020 roku zmniejszyć wytwarzanie emisji cieplnych nawet o 30 %. Nasz kraj podpisał pakt klimatyczny. Podpisanie owego paktu wymusiła na nas UE, a w szczególności Niemcy i Francja. Ten niekorzystny dla nas pakt może osłabić naszą gospodarkę. Ponieważ jest ona oparta głównie na węglu, a co za tym idzie spadnie nasza konkurencyjność oraz efektywność w konsekwencji doprowadzi to do wysokiego bezrobocia.
Oprócz dużej liczby bezrobotnych ceny energii mogą wzrosnąć nawet o 40 %, niestety dotknie to zarówno firmy jak i gospodarstwa domowe.
Dlaczego Niemcy i Francja wymusiły na nas te ustępstwa?
Jest to oczywiste, że chcą osłabić Polskę. Są Oni pewni, że będzie energia tak droga iż będziemy zmuszeni kupować ją od nich. Jest to zamach nie tylko na gospodarkę ale także na suwerenność naszego państwa. Niestety nasz rząd pod kierownictwem Ewy Kopacz sprzedał nas i nasze przyszłe pokolenia nawet nie za przysłowiową ”miskę zupy”.
Zastanów się na kogo będziesz głosować?

O Autorze admin

Sprawdź także

Rop naftowa najtańsza od 2001 roku.

W tym tygodniu, wtorek przyniósł przecenę ropy naftowej. Kursy czarnego złota zanurkowały w dół za …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *