Strona główna / Ogłoszenia / Fryzjerka lub Fryzjer w Salonie Juku

Fryzjerka lub Fryzjer w Salonie Juku


Archiwalne Odsłon: 1047
magda kołodziej.jpg
Świętokrzyska 134/38, Gdańsk, Polska
134 Świętokrzyska Gdańsk pomorskie 80-180 PL
Zawód
uroda
Krótki opis

Do Salonu Juku w Gdańsku poszukuję doświadczonej Fryzjerki lub Fryzjera na stanowisko:

Fryzjer damski / męski

Idealna kandydatka / kandydat powinien:
mieć conajmniej 2-letnie doświadczenie,
znać aktualne trendy fryzjerskie,
posiadać zdolności manualne,
mieć wysoką kulturę osobistą,
być komunikatywny, pracowity, dyspozycyjny,
znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferuję:
możliwość ciagłego rozwoju zawodowego,
profesjonalne szkolenia,
dogodne warunki zatrudnienia,
atrakcyjne zarobki.

Zainteresowanych proszę o przesłanie swojego CV wraz ze zdjęciem oraz klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na adres:
m…@salon… wyświetl e-mail

Dodatkowe informacje chętnie udzielę telefonicznie: +48 576 551 558

Informacje o firmie
Salon Juku istnieje od 2018 roku. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, gwarantując najwyższe standardy strzyżenia, koloryzacji i stylizacji. Korzystamy z najnowszych osiągnięć fryzjerskich i technik firmy L’Oreal i Kerastese.
Naszym Klientom oferujemy koloryzowanie włosów, strzyżenie damskie i męskie, modną stylizację. Nasi specjaliści to wysoko kwalifikowani profesjonaliści i miłośnicy fryzjerstwa.
Wszyscy uczestniczą regularnie w międzynarodowych szkoleniach, prowadzonych przez światowej sławy stylistów. W naszym salonie fryzjerskim specjalizujemy się w stylizacji i koloryzacji włosów, korzystając wyłącznie z profesjonalnych kosmetyków.
Prosimy o dodanie klauzuli:
zródło trójmiasto.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Salon Juku Magdalena Kołodziej zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Salon Juku Magdalena Kołodziej, ul. Świętokrzyska, nr 134, lok. 38
80-180 Gdańsk.
Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Stawka
do uzgodnienia.