Strona główna / Ogłoszenia / Malarz-konserwator

Malarz-konserwator


Archiwalne Odsłon: 1911
adro.jpg
Rumia JANA 3 SOBIESKIEGO
61 Jana III Sobieskiego Rumia pomorskie 84-230 PL
Zawód
przemysł
Krótki opis

Malarz-Konserwator

Poszukujemy wykwalifikowanych Malarzy jak i osoby młode chętne do przyuczenia się i poznania tajników sztuki malarsko -konserwacyjnej na terenie Niemiec i Holandii

Wymagania;
– praktyczne doświadczenie w zakresie malowania ,piaskowania
– znajomość mieszania farb i lakierów
– umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
– mile widziane doświadczenie w pracy na statkach

Oferujemy;
– pracę od zaraz
– dogodne warunki zatrudnienia
– zakwaterowanie ,darmowy transport
– niezbędne narzędzia jak i środki ochrony osobistej
Informacje o firmie
Firma ADRO powstała w 2006 roku i dziś jest jedną z większych i rozpoznawalnych firm zajmującą się budową i remontami statków, budową konstrukcji stalowych i aluminiowych. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych spawaczy, malarzy, monterów, rurarzy, dzięki czemu możemy poszczycić się sporymi osiągnięciami – zaufaniem kontrahentów oraz wzrastającą liczbą zleceń w Polsce jak i w krajach całej Europy. Od początku działalności, Firma ADRO kieruje się zasadą, że profesjonalizm, jakość usług, doświadczona i wykwalifikowana kadra oraz terminowość są najważniejsze w sprzedaży naszych usług.
Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Stawka
do uzgodnienia.